Zespół muzyczny warszawa i okolice

Zespół muzyczny warszawa i okolice to najlepszy sposób na udane wesele i inne imprezy gdzie muzyka i śpiew stanowią główny atut towarzyskich spotkań. Zespół Ulares gra muzykę lat 70-tych, 80-tych, 90-tych jak wszystkie inne najnowsze przeboje od disco polo po muzykę biesiadną i znane hity z ostatnich lat.

Disco Polo – weselny fenomen

Nie od dziś wiadomo, że dobra muzyka jest podstawą udanej weselnej zabawy. Nie ukrywajmy, że idąc na wesele mamy w zamiarze bawić się do upadłego aż do białego rana. Nie chcemy siedzieć sztywno przy stole słuchając smętnej muzyki i zastanawiać się, czy tej nocy w ogóle zjawimy się na parkiecie.
Wielu ludzi twierdzi, że nie słucha muzyki disco polo, że to wręcz obciach. A co obserwujemy na weselach? Gdy tylko z głośników wypłyną skoczne polskie rytmy, ludzie tłumnie ruszają na parkiet. Zarówno ci odważni jak i ci mniej odważni. Jednym i drugim z pewnością „pomaga” w tym weselny trunek, ale czy na pewno tylko on jest przyczyną tego, że ludzie chętniej idą w tany? Czytaj dalej Disco Polo – weselny fenomen

Reklama

Chciałbyś umieścić swoją reklamę w naszym radiu?
Internetowe Radio Polo jest otwarte na każdą propozycję.
Możesz się z nami wymienić: bannerem, buttonem lub linkiem.
Możesz wylansować swoje utwory, jeśli jesteś nowo powstałym zespołem grającym muzykę disco polo lub polski dance.
Wszystkie osoby zainteresowane reklamą zapraszamy do współpracy z nami poprzez dział kontakt.

Promuj nasze radio

Jako, że jesteśmy od niedawna na polskim rynku promuj nasze radio, zapraszając wszystkie osoby chętne do pomocy. Masz stronę internetową, to wstaw jeden z banerów promujących, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do większej liczby zwolenników muzyki disco polo i polskiego dance’u.

Zbiór ciekawych zespołów disco polo:
4Ever, Adam Chrola. Adonis. Allegro Dance, AndreBobi, Top One, Valerie Dore, Vaniila Dance
Verdis
Adonis
Allegro Dance
Andre
Bobi
Top One
Vertus
X-Trans
Boys
Cliver
Classic
Dizel
Drossel
Focus
Vexel
V.I.P
Weekend
Gazebo
Gesek
Itex
Mamzel
Marcin Siegieńczuk
Masters
Maxel
Meffis
Mega Dance
Paweł Sałdan
Red Star
Servis
Spike
Star Dance
Time
Toples

Odtwarzanie sygnału radio polo

Odtwarzanie sygnału radio polo jest bardzo proste.
Wystarczy kliknąć na przycisk „słuchaj nas” umieszczony u góry strony lub kliknąć na link „słuchaj nas” znajdujący się w menu głównym strony Internetowego Radia Polo.
Jeśli masz nadal problemy z odbiorem sygnału radia, możesz odpalić ręcznie jeden z programów: Winamp i wcisnąć Ctrl+L lub Windows Media Player i wcisnąć Ctrl+U, a następnie w obu przypadkach wpisać adres strumienia radiopolo.pl/play.m3u
Jeśli nie posiadasz żadnego z powyższych programów musisz jeden z nich ściągnąć. Odtwarzanie sygnału radio polo jest także możliwe w najwyższej jakości, osiągając poziom jaki mamy w CD.